Smaller Default Larger

V pátek 24. března naši školu navštívili žáci 5. třídy ZŠ Vacenovice. Po přivítání paní zástupkyní Věrou Bajovou jim žáci 9. tříd formou prezentace milotickou školu představili, poté si páťáci školní budovu prošli, nahlédli do tříd, odborných učeben, jídelny…
Nejvíc ale byli vacenovičtí žáci zvědaví na své budoucí spolužáky z Milotic, se kterými se setkali v tělocvičně.

Zde už na všechny páťáky čekali žáci 9. tříd, kteří pro ně měli připravené mnohé aktivity související se známou literární postavou – Harrym Potterem. Nejdříve vacenovičtí a milotičtí vytvořili smíšené čtveřice a poté se již společně pustili do plnění různých zajímavých úkolů. Hádali jména známých postav na základě indicií, ochutnávali a poznávali čarovné lektvary, bylinky a koření, luštili záhadný nápis, vymýšleli zaklínadla, odpovídali na otázky, které si vytáhli z moudrého klobouku, předvedli své matematické dovednosti, ale také vyzkoušeli sílu čaroděje při přetahování lanem, „zalétali si“ na koštěti při famfrpálu a při tom zdolávali různé překážky... Za každý splněný úkol žáci obdrželi dílek puzzle, jež si po splnění všech úkolů nalepili do pasu, který obdrželi ještě před plněním úkolů. Na závěr nesměla chybět sladká odměna.
Páťáci si zábavné dopoledne s Harrym Potterem užili a to je nejdůležitější. 😊

                                                                                                                                    Mgr. Radka Pavelková

zabavdopolhp1
zabavdopolhp2
zabavdopolhp3
zabavdopolhp4
zabavdopolhp5
zabavdopolhp6
zabavdopolhp7
zabavdopolhp8
zabavdopolhp9
zabavdopolhp10
zabavdopolhp11
zabavdopolhp12
zabavdopolhp13
zabavdopolhp14
zabavdopolhp15
zabavdopolhp16
zabavdopolhp17
zabavdopolhp18
zabavdopolhp19
zabavdopolhp20
zabavdopolhp21
zabavdopolhp22
zabavdopolhp23
zabavdopolhp24
zabavdopolhp25
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25