Smaller Default Larger

Ve dnech 21. a 22. března se žáci 3., 4. a 5. ročníku účastnili v Městské knihovně v Hodoníně besedy se spisovatelkou Ivou Procházkovou. Napínavé povídání a čtení z knihy „Kam zmizela Rebarbora“ se všem velmi líbilo. Zajímavé byly také náměty, které ji inspirovaly k napsání různých knih. Díky tomu vtáhla žáky do děje, a vytvořila tak jiný pohled na danou knihu.

Spokojenost s vyprávěním vyjádřil jeden žák naší školy dotazem: „Kam chodíte na tak brilantní nápady?“

 

                                                                                                                                                                            Mgr. Lucie Stávková

                                                                                                                     

 besedasespis3.jpg  besedasespis2.jpg
  besedasespis1.jpg