Smaller Default Larger

Online seminář pro rodiče proběhne již zítra, to je 13.1.2022 v 17 hodin. Pozvěte kohokoliv, kdo má děti a chce jim být dobrým průvodcem na cestě životem.  

webinar

 Odkaz na Zoom:
 
Join Zoom Meeting
 
Meeting ID: 897 5981 2986
 
I pro jistotu návod k připojení:
 
Můžete si stáhnout aplikaci Zoom nebo se k webináři připojit prostřednictvím webového prohlížeče (různé prohlížeče se mohou v připojení malinko lišit).
 
      1. V obou případech kliknete na odkaz
      2. Otevře se nová stránka a kliknete na "Launch meeting".
  • Jestli máte staženou aplikaci, vyskočí vám okno, jestli chcete spustit meeting v aplikaci, což odsouhlasíte.
  • Pro ty, kteří nemají staženou aplikaci: Po kliknutí "Launch meeting" se dole na stránce objeví "Join from your browser" - na to je potřeba kliknout, aby se Zoom spustil v prohlížeči. 
      3. Zobrazí se připojovací okno, kde můžete vepsat své jméno.
    • Někomu se může ještě předtím zobrazit, jestli se chcete připojit i s videem. "Join with video" (kameru pak můžete vypnout v průběhu webináře)
      4. Připojení může chvilku trvat, lektorky vás musí vpustit.
      5. Při připojení je pak potřeba odkliknout "Join with audio from computer" (u aplikace na telefonu "Dual in"), abyste slyšeli lektorky a naopak lektorky slyšely vás.
    • Pokud se to nepovede (například kliknete omylem vedle), sjeďte šipkou vlevo dolů na ikonku mikrofonu, u ní je značka ^, kterou rozkliknete a u audia zvolíte váš system (mělo by se u něho objevit ✓)
    • Nebo se můžete odhlásit (vpravo dole červené tlačítko "Leave"), znovu se přihlásit a odkliknout "Join with audio from computer"
Automaticky budete mít vypnuté mikrofony. Prosím, nechte si je vypnuté a zapněte je pouze v případě, že chcete něco říct. Vyhneme se tak případným nechtěným ruchům, ozvěnám apod.
 
Můžete se připojovat už zhruba 5 min před začátkem, abychom měli ještě prostor pořešit případné technické nedostatky.