V lednu u nás proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, kdy žáci měli předvést, jak ovládají v angličtině poslech, gramatiku, čtení s porozuměním a jakou mají slovní zásobu.

Výsledky jsou tyto: kategorie 5. – 7. třída: 1. místo: Matyas C. (7. třída) a Lukáš N. (6.A)

2. místo: Kateřina N. (7.třída)
                                                                   3. Vilém A. (6.A)
                                kategorie 8. - 9. třída: 1. místo: Martin B. (8.třída)
                                                                    2. místo: Vojtěch B. (9.A)
                                                                    3. místo: Adéla Ch. a Ondřej H. (oba 9.A)

Žáci byli odměněni drobnými cenami a vítězové půjdou zkusit své štěstí do okresního kola Olympiády v AJ.

Ol1.jpg  Ol2.jpg