Už tradičně se na konci listopadu pořádalo v naší tělocvičně okrskové kolo v nohejbalu. Stejně jako vloni se naši kluci utkali o postup do okresního finále se žáky z kyjovské ZŠ Dr. Joklíka, vracovské MZŠ a základky ze Žarošic.

Kluci hráli zodpovědně a bojovali, ale to stejné dělali i naši protihráči. Většina zápasů byla hodně vyrovnaných a rozhodovala špatná podání a zbytečné auty. Letos měli smůlu mladší žáci podobně jako starší před rokem. V posledním zápase bojovali o první místo. První set vyhráli s převahou 10:3 a to jim místo jistoty přineslo trému, znervózněli. A další dva sety už vyhrát nedokázali. "Odměnou" jim byla bramborová medaile. Starší žáci získali medaili bronzovou.  Turnaj se odehrál bez problémů a své nohejbalové dovednosti si porovnali žáci více škol. A přínosem pro naše kluky je zjištění, že tak šikovní a super, jak si připadají při hře se slabšími spolužáky, až tak nejsou a vyhrát není vůbec jednoduché.   :-)

nohec (1)
nohec (2)