Smaller Default Larger

Už tradičně se na konci listopadu pořádalo v naší tělocvičně okrskové kolo v nohejbalu. Stejně jako vloni se naši kluci utkali o postup do okresního finále se žáky z kyjovské ZŠ Dr. Joklíka, vracovské MZŠ a základky ze Žarošic.

Kluci hráli zodpovědně a bojovali, ale to stejné dělali i naši protihráči. Většina zápasů byla hodně vyrovnaných a rozhodovala špatná podání a zbytečné auty. Letos měli smůlu mladší žáci podobně jako starší před rokem. V posledním zápase bojovali o první místo. První set vyhráli s převahou 10:3 a to jim místo jistoty přineslo trému, znervózněli. A další dva sety už vyhrát nedokázali. "Odměnou" jim byla bramborová medaile. Starší žáci získali medaili bronzovou.  Turnaj se odehrál bez problémů a své nohejbalové dovednosti si porovnali žáci více škol. A přínosem pro naše kluky je zjištění, že tak šikovní a super, jak si připadají při hře se slabšími spolužáky, až tak nejsou a vyhrát není vůbec jednoduché.   :-)

nohec (1)
nohec (2)
nohec (3)
nohec (4)
nohec (5)
nohec (6)
nohec (7)
nohec (8)
nohec (9)
nohec (11)
nohec (12)
nohec (13)
nohec (14)
nohec (10)
nohec (15)
nohec (17)
nohec (16)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17