V pátek 25. 10. 2019 se naši čtvrťáci a páťáci zúčastnili již 11. ročníku Běhu s trikolórou v městském parku v Kyjově.

Poprvé naše děti běžely loni a přivezly si nejen vzácné kovy, ale i odhodlání za rok běžet znovu. Moc se na štafetový běh parkem těšily. O to větší radost měly, když si opět odvezly medaile, letos ještě vzácnější. Zatímco kluci ze čtvrté a holky z páté třídy měli start pomalejší a pro 3. a 2. místo si doběhli postupným předbíháním dětí z ostatních škol, tak naši kluci z páté třídy nedali nikomu šanci a nádherným během „start-cíl“ si doběhli pro zlato. K zisku celkem 12 medailí moc gratulujeme. :-)
                                                                                                                                                                       Mgr. Pavla Vrbová

trikolora01