Smaller Default Larger

Už tradičně se na podzim účastníme běžeckých závodů v Hroznové Lhotě.

Letos jsme si jeli  na Pohár E. Zátopka zaběhat už po desáté. A toto kulaté výročí nám asi přispělo k obrovskému úspěchu. Běžkyně a běžci ze sedmé, osmé a devátých tříd předvedli v závodě výborný výkon a z celkového počtu 11 škol vybojovali super 2. místo.   A ještě krásnějším a nečekaným úspěchem je to, že nás předběhli "jen" závodníci z městské školy a tak jsme vybojovali 1. místo na Poháru E. Zátopka v kategorii vesnických škol. Děkujeme všem účastníkům za úspěšnou reprezentaci naší školy.

V pátek  se zde zúčastnilo 25 žáků z 5., 4. a 3. třídy běhu s názvem "Zátopkova pětka",  tradičních závodů (25 x 200m) na počest výročí narození slavného atleta Emila Zátopka. Ze sedmi družstev vesnických škol skončili naši žáci na 4. místě a pro velkou část to byl nezapomenutelný zážitek jejich prvního závodního běhu.