Naši žáci se v tomto školním roce zúčastnili okresního kola fyzikální i matematické olympiády.

Ve fyzikální olympiádě, která se konala na Klvaňově gymnáziu v Kyjově, se Ondra Krist z 8.B umístil na krásném 3. místě.  V matematických soutěžích, které se konaly v Hodoníně na ZŠ U Červených domků, jsme měli zástupce ve všech kategoriích. Kryštof Svitko ze 6.B získal 5. místo a Petr Václavík ze 7. třídy obsadil 6. místo. Tomáš Hanák z 8.A třídy získal krásné 3. místo. Nejsou to úplně největší vítězství, ale v těžké konkurenci 130 soutěžících je to hezký úspěch, za který všem výhercům děkujeme. V poslední soutěži, která je ještě čeká, a to je matematická Pythagoriáda, jim přejeme, ať se „vyškrábou“ až na to první místo. :-)