Smaller Default Larger

Pro děti prvních až čtvrtých tříd uspořádalo kulturní středisko v Kyjově koncert s divadelní výpravou – Povídejme si, děti. Naši žáci spolu s předškoláky se zajeli na představení podívat a určitě nebyli zklamaní.

Hudební divadlo z Hradce Králové nabídlo spoustu veselých písniček a kvalitní pěvecké a herecké výkony. Představení se skládalo ze tří muzikálů na motivy pohádek Josefa Čapka O pejskovi a kočičce, které motivují děti v oblasti mezilidských vztahů. Děj pohádek byl odehrán činoherně, ale každou scénu doplnila a dobarvila písnička. Viděli jsme příběh Jak si pejsek roztrhl kaťata, O pyšné noční košilce a Jak si vařili dort.
Děti se také aktivně podílely na průběhu pohádky, v jedné části hry vstoupily přímo do děje a zdobily noční košilku. Zapojily se do zpívání, nejvíce se jim líbila píseň Oříšek.
O zaujatosti dětí svědčí i to, že během představení zůstaly po celou dobu pozorné.

 muzikal (1).jpg  muzikal (2).JPG
 muzikal (3).JPG  muzikal (4).JPG
  muzikal (5).jpg