Smaller Default Larger

Na konci měsíce, 28. října 2018, oslavila naše republika krásných 100 let. I naše škola se rozhodla, že toto výročí jaksepatří oslaví.

Za podpory vyučujících, žáků, jejich rodičů a prarodičů vznikla ve škole krásná výstava, která se stala velkým lákadlem nejen pro naše žáky. 

Ve dvou dnech také probíhal projekt, kdy se každá třída věnovala vybranému tématu, např. módě, hudbě, osobnostem 1. republiky … Akce vyvrcholila zasazením památeční lípy před budovou školy za přítomnosti vedení školy a obce, ale také žáků a několika rodičů či prarodičů. Poté se žáci 2. stupně přesunuli do tělocvičny, kde se s chutí zapojili do soutěže, kterou si pro ně připravili žáci 9. třídy. Projektové dny byly zakončeny zhlédnutím dobového filmu. :-)

lípa (1)
lípa (2)
lípa (3)
soutěž (1)
soutěž (2)
soutěž (3)
soutěž (4)
soutěž (5)
soutěž (6)
výstava (1)
výstava (2)
výstava (5)
výstava (4)
výstava (3)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14