Smaller Default Larger

 Nezvykle teplý podzim nabízí i kouzelné procházky nádherně zbarveným okolím. Jednou z nich byla i tematická vycházka prvňáčků a třeťáků.

Společně nasbírali spoustu malebně červených nebo i trojbarevných listů, které pak společně vylisovali a nachystali tak materiál pro tvoření s rodiči, sourozenci či kamarády. Ve čtvrtek 17. října zavítali do naší školy všichni ti, kteří chtěli strávit odpoledne se svými dětmi při společném vyrábění menších lucerniček. Přinesli si pouze zavařovací sklenici a o ostatní se už postaraly paní učitelky. Každý měl možnost zaimprovizovat při tvorbě designu lucerny. Stačilo jen najít zajímavý list a s trochou fantazie vytvořit obraz na sklo. A teď už  se můžeme těšit na světýlka, která nám prozáří cestu pro lampiónový průvod.

Přijďte se na ně podívat.

podzimnotvoreni (1)
podzimnotvoreni (2)
podzimnotvoreni (3)
podzimnotvoreni (4)
podzimnotvoreni (5)
podzimnotvoreni (6)
podzimnotvoreni (7)
podzimnotvoreni (8)
podzimnotvoreni (9)
podzimnotvoreni (10)
podzimnotvoreni (11)
podzimnotvoreni (12)
podzimnotvoreni (13)
podzimnotvoreni (14)
podzimnotvoreni (15)
podzimnotvoreni (16)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16