Smaller Default Larger

Skoro tradicí se již stala účast našich žáků ve výtvarné soutěži ,,Toulky za zvěří“, vyhlášené Českým mysliveckým svazem. Se svými krásnými výkresy se letos umístila na 1. místě ve IV. kategorii Sára Hanáková s malbou ,,Jelena“.

Úspěšná byla také na 3. místě Klára Knotková s malbou ,,Sovy" a ve 3. kategorii zvítězila  Adéla Chlustinová s malbou ,,Mývalí rodinky“. 

Další soutěž byla vyhlášena Kyjovským Slováckem na návrh Miniknihovničky. Inspirací pro realizaci miniknihovničky v Kyjově se staly návrhy ve tvaru ,,sovy“ a stromu“. První návrh nakreslila Emílie Krmíčková a získala tím 1. místo a druhý Radka Hanáková. Obě dívky získaly jako odměnu zážitkový den s Kyjovským Slováckem plný překvapení.

Všem oceněným blahopřejeme.
                                                                                                                 Lenka Prčíková

obrazy (6)
obrazy (1)
obrazy (2)
obrazy (3)
obrazy (4)
obrazy (5)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6