Jako každý rok na jaře i letos se do pěvecké soutěže přihlásily děti, které rády a hezky zpívají. Soutěžilo se ve třech kategoriích, kdy si děti mohly vybrat písničku, která se jim líbí. Porota učitelská i žákovská hodnotila nejen čistotu provedení, rytmus, ale i výraz a celkový dojem.

Slyšeli jsme spoustu krásných lidových písniček, ale i moderní písně zazpívané v angličtině. Zpestřením soutěže se stala Klárka Staňková, která zahrála na ukulele a získala si sympatie publika.

V 1. kategorii (1. – 2. třída) se umístili:
        1. místo: Matyáš Smolák
        2. místo: Zita Kašíková
        3. místo: Nikola Cibulková

ve 2. kategorii (3. – 5. třída):
        1. místo: Adéla Kouřilová
        2. místo: Marán Molnár
        3. místo: Tadeáš Grufík

a 3. kategorie (6. – 9.):
        1. místo: Vít Gerych
        2. místo: Klára Staňková
        3. místo: Anna Šrahulková

Cena diváků: Klára Staňková

Vítězové získali pěkné ceny a všichni zpěváčci drobnou sladkost.
Děkujeme všem a už se těšíme na příští rok. :-)
                                                                                     Mgr. Alena Borúfková