Smaller Default Larger

Jako každý rok na jaře i letos se do pěvecké soutěže přihlásily děti, které rády a hezky zpívají. Soutěžilo se ve třech kategoriích, kdy si děti mohly vybrat písničku, která se jim líbí. Porota učitelská i žákovská hodnotila nejen čistotu provedení, rytmus, ale i výraz a celkový dojem.

Slyšeli jsme spoustu krásných lidových písniček, ale i moderní písně zazpívané v angličtině. Zpestřením soutěže se stala Klárka Staňková, která zahrála na ukulele a získala si sympatie publika.
 

V 1. kategorii (1. – 2. třída) se umístili:
        1. místo: Matyáš Smolák
        2. místo: Zita Kašíková
        3. místo: Nikola Cibulková

 

ve 2. kategorii (3. – 5. třída):
        1. místo: Adéla Kouřilová
        2. místo: Marán Molnár
        3. místo: Tadeáš Grufík

 

 

 

   

 

 

 

a 3. kategorie (6. – 9.):
        1. místo: Vít Gerych
        2. místo: Klára Staňková
        3. místo: Anna Šrahulková

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena diváků: Klára Staňková


Vítězové získali pěkné ceny a všichni zpěváčci drobnou sladkost.
Děkujeme všem a už se těšíme na příští rok. :-)
                                                                                     Mgr. Alena Borúfková

Zlatý slavík (1) Zlatý slavík (2) Zlatý slavík (3) Zlatý slavík (4) Zlatý slavík (5) Zlatý slavík (6) Zlatý slavík (7) Zlatý slavík (8) Zlatý slavík (9) Zlatý slavík (10) Zlatý slavík (11) Zlatý slavík (12) Zlatý slavík (13) Zlatý slavík (14) Zlatý slavík (15) Zlatý slavík (16) Zlatý slavík (17) Zlatý slavík (18) Zlatý slavík (19) Zlatý slavík (20) Zlatý slavík (21) Zlatý slavík (22) Zlatý slavík (23) Zlatý slavík (24) Zlatý slavík (25) Zlatý slavík (26) Zlatý slavík (27) Zlatý slavík (28)