Smaller Default Larger

26. září je den, kdy si připomínáme, jak je důležité se učit cizí jazyky. Devátá třída si tentokrát připravila video, kde v angličtině představili naši školu.

Téma a nápad natočit sebe a „svou“ školu v angličtině se zpočátku zdál zábavný a snadný, ale někteří žáci před kamerou byli nervózní a to i ti, kteří nemají problém v hodinách mluvit anglicky. Ve videu postupně všichni žáci v krátkosti představují Milotice, školu, školku, jídelnu, školní zahradu, okolí školy, počítačovou učebnu, kuchyňku, kreslírnu, keramickou dílnu, knihovnu a další části školy. Na závěr jsme zhodnotili, že práce reportérů není vůbec snadná a za každou minutou na obrazovce je spousta práce, ale i přesto projekt žáky bavil a budou mít památku na školní léta strávená na ZŠ a MŠ Milotice.

                                                                                 Mgr. Alena Borúfková