Smaller Default Larger

Ještě z loňského školního roku sbíráme krásná umístění ve výtvarných soutěžích. S obrázky australské flory a fauny se Viktorie Novotná a Kristýna Vařáková umístily na 1. místě a Aneta Kremlová na 2. místě.

Soutěž pořádala ZOO Vyškov při příležitosti otevření nového pavilonu. Zároveň je všech osm zúčastněných malířek pozváno na slavnostní vyhlášení oceněných prací.
V mezinárodní dětské výtvarné soutěži ,,Krásná jako kvítka…“ 2017, pořádané Základní školou, Magistrátem města a Městskou knihovnou v Havířově, jsme za obrázky třech našich bývalých deváťáků dostali diplomy za výtvarná díla vystavená mezi obrázky ze 14 zemí celého světa. Mezi ně patří Výletová Valérie, Křižková Klára a Neduchal Adam.
.
                                                                                       

Všem opět velká gratulace

                                                                                                                                   Prčíková Lenka