Smaller Default Larger

Běhali, házeli, stříleli a zase běhali a zase… a za to všechno a mezi všemi si vysloužili nádherné a úžasné 1. MÍSTO!!! Žáci a žákyně 5. třídy – Radka Hanáková, Petr Václavík, Marek Šlampa, Ondřej Toman a Lukáš Staněk se ve čtvrtek 22. června utkali se svými vrstevníky na klání škol z Mikroregionu Nový Důr.

Soutěžili v poněkud netradiční lukostřelbě, bojovali při zápasech hry ringo a statečně se rvali se soupeři při „vlkošbalu“. Tyto netradiční disciplíny děti velmi bavily, nepřipouštěly si úmorné vedro a svým bojovným duchem a týmovým smýšlením se vyšplhali až na nejvyšší, tedy 1. místo, za což si zaslouží velkou gratulaci a uznání!!!

Bylo to velice příjemně strávené dopoledne, za což velmi děkujeme nejen pořádající škole, kterou byla tentokrát ZŠ a MŠ Vlkoš, ale také Mikroregionu Nový Dvůr. Už teď se těšíme na příští, podobně vydařenou, akci.

                                                                                                                                                                   Mgr. Ivana Smoláková