Smaller Default Larger

Letošní rok náš pěvecký sbor strávil mimo jiné nacvičováním muzikálu Broučci na písničky legendární skupiny Beatles. Tato anglická rocková skupina měla čtyři členy.

A určitě znáte jejich nezapomenutelné písně jako Yesterday, Let it Be, Hej Jude nebo Love me Do, které v muzikálu zpíváme. Hráli jsme příběhy svatojánských broučků podle české pohádky Jana Karafiáta z roku 1876. V současnosti tato kniha patří k nejvydávanějším českým publikacím pro děti a mládež (jen česky vyšlo kolem 100 vydání). Až během zkoušení jsme zjistili, že ač některé písně zní jednoduše, až tak jednoduché nejsou. Ale klobouk dolů, šikovné milotické děti si s tím skvěle poradily.

                                                                                                                                                           Alena Borúfková

M12
M13
M20
M21
M22
M23
M3
M4
M5
M6
M7
M10
M11
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13