1.ZÁŘÍ – pro mnohé pracovní den, pro žáky a učitele začátek dalšího školního roku…………., ale pro prvňáčky velké očekávání, zásadní změna v jejich životě. A tak i naše škola zažívala slavnostní uvítání 27 prvňáčků s rozzářenýma očima na místním obecním úřadě. Na jejich první cestě je doprovázeli rodiče, sourozenci i prarodiče. Všechny přítomné přivítal pan ředitel s přáním, aby se jim ve škole líbilo.

Děti pak pozdravil i pan starosta a úspěchy jim popřála paní zástupkyně. S kornouty a aktovkami na zádech pak nedočkavě vstoupily do své budoucí třídy, kde si s dětmi povídala nejen paní učitelka, ale i Krteček, který bude malé školáčky doprovázet po celý školní rok. A nebude to jediný pomocník. Každý prvňáček bude mít oporu v jednom velkém kamarádovi z deváté třídy.

PŘEJEME VŠEM NOVÝM ŽÁČKŮM DO JEJICH PRVNÍCH KRŮČKŮ NA CESTĚ ZA VZDĚLÁNÍM

JEN SAMOU RADOST!