Základní škola

Na základě rozhodnutí KHSJMK Brno je mateřská škola Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín, do odvolání nadále uzavřena.

Sotva se naši prvňáci „rozkoukali“ ve škole, už si vyzkoušeli své první projektové vyučování. V pátek 2. října 2020 jsme si totiž nasadili kuchařské čepice a nachystali ovocný salát.

Na základě usnesení vlády České republiky je uzavřen ode dne 14. 10 .2020 do 1. 11. 2020 provoz Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. stupně v základní škole.

Celé září nám počasí přálo a my jsme se mohli s výukou přesunout na školní zahradu. Žáci si změnu prostředí vždy náležitě užívají a s velkou chutí se vrhají do práce.

Uzavření mateřské školy

Rozhodnutím KHSJMK Brno se s účinností od 13.10.2020 uzavírá mateřská škola Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín do odvolání.