Základní škola

První březnové úterý se konalo školní kolo recitační soutěže. Již tradičně byli žáci rozděleni do čtyř kategorií podle věku.

Lyžařský kurz žáků sedmé třídy proběhl v druhém týdnu po jarních prázdninách a již tradičně na chatě Orientka a ve Ski areálu  Stará Ves u Rýmařova.

Již od samotného rána bylo ve škole nebývale rušno. Děti jakoby tušily, že do jejich tříd ten den zavítá Mikuláš i se svými pomocníky anděly a čerty.

Ve čtvrtek 21. února jsme v naší škole přivítali žáčky 5. třídy s jejich třídní učitelkou ze ZŠ Vacenovice. Spolu s milotickými páťáky u nás strávili zábavné dopoledne.

Letos se naše 8. třídy opět zapojily do jazykovo-výtvarné soutěže Vícejazyčnost je bohatství, kterou pořádá Dům národnostních menšin v Praze .