Základní škola

Závěr školního roku proběhl klasicky předáním odměn žákům prví až osmé třídy v areálu školy.

Letos jsme se po dlouhé odmlce zúčastnili 9. ročníku výtvarné soutěže pod názvem ,,Čarovné barvy země“. Tato soutěž je specifická použitím netradičních výtvarných materiálů, jedná se o barvy, jílové hlíny jen omezených odstínů a jakýkoliv, jen přírodní materiál.

V rámci projektu Dne zdraví uspořádala naše škola na závěr školního roku pro děti praktickou výuku první pomoci, kterou nám zprostředkovaly studentky Klvaňova gymnázia a Střední zdravotnické školy v Kyjově.

Ukázat svým rodičům, co všechno se během celého školního roku žáci 2. třídy naučí v hodinách keramiky, se stalo již tradicí.

Ráda bych se s Vámi podělila o krásné úspěchy našich žáků ve výtvarné výchově.

Se zajímavou přednáškou o městě New York k nám v červnu přijela cestovní agentura Zalouzi.