Základní škola

Z důvodů probíhajících prací na rekonstrukci školní kuchyně a výstavby specializovaných učeben se posunuje zahájení výuky na Základní škole a mateřské škole Milotice, okres Hodonín ve školním roce 2020/2021 na pondělí 7. 9. 2020.

Letošní zakončení školního roku bylo úplně jiné, než ve všech předchozích letech. A také téměř celé druhé pololetí bylo opravdu hodně netradiční.

Na základě rozhodnutí zřizovatele Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín je od 22. 6. 2020 uzavřena mateřská škola a školní jídelna do 31. 8. 2020 z důvodu rekonstrukce školní kuchyně.

Anton Ivánek, ředitel školy

Vážení rodiče,

v souladu s usnesením vlády a s aktualizovaným manuálem MŠMT ze dne 27.5.2020 bude od 8. června 2020 umožněna přítomnost žáků 2. stupně v základní škole, a to z důvodu individuální nebo skupinové konzultace formou školních skupin.