Smaller Default Larger

Dne 11.6. proběhlo na školním hřišti zábavné odpoledne pro rodiče a děti navštěvující školní družinu. Sluníčko nám hřálo až moc, ale to nás neodradilo a děti se s nadšením daly do kreslení křídami na silnici.

Vznikly krásné obrázky lesních a domácích zvířátek, které sami rodiče obodovali a určili tím vítěze.

Dále se všechny děti pustily do disciplín, při kterých nám asistovaly maminky. Tímto jim moc děkujeme za pomoc. Děti nosily po lžičkách vodu, sbíraly kolíkem květiny, shazovaly plechovky, podlézaly překážku a jiné.

Po splnění všech deseti stanovišť jsme se přemístili k ohništi, kde došlo k již dlouho očekávanému vyhodnocení celoročních her a rozdání diplomů a odměn. Aby neodešel nikdo s prázdnou, dostaly všechny zúčastněné děti ze ŠD drobný dáreček ve formě tomboly.

Rodiče mezitím usedli k ohništi, kde opékali špekáčky a společně poseděli. Všichni jsme tak strávili pěkné odpoledne plné her a zábavy. :-)