Projekt „Školky v pohybu“ je zaměřený pro děti předškolního věku, rozvíjí u dětí hrubou motoriku, koordinaci těla.

Prohlubuje radost z pohybu, který je velmi důležitý jak pro dospělé tak pro děti. Každé úterý navštěvují děti ze třídy sluníček tělocvičnu, kde je čekají tři trenéři, kteří se jim plně věnují. Protože se jedná o předškolní děti, jsou sportovní aktivity pojaty formou hry, která je pro ně významnou součástí v jejich rozvoji. Děti se učí dodržovat pravidla hry, zdravému soutěžení a týmové spolupráci, při které plní sportovní aktivity jako například skoky, běh, válení sudů, kotoul a spoustu dalších.

Děti se každé pohybové dopoledne naučí něco nového a těší se na další návštěvu našich trenérů.

DSCN5875.jpg