Smaller Default Larger

Sluníčka, Koťátka a Motýlci v červnu.

SLUNÍČKA
Hned na začátku června jsme s dětmi absolvovali výlet do Hodonína. Nejdříve jsme navštívili zoologickou zahradu a pak jsme se vydali na pirátskou plavbu lodí po řece Moravě.
O dva dny později jsme na místním hřišti shlédli ukázku hasičské techniky. Dne 13. 6. jsme si v galerii místního penzionu prohlédli výtvarné práce dětí ze ZŠ, nakrmili ovečky a prasátka pana Krista a ještě si pochutnali na zmrzlině v zámku Milotice.
V červnu jsme se věnovali převážně letním tématům jako je cestování, dopravní prostředky, pohádky a letní radovánky. Akce školního roku byly zakončeny slavnostním pasováním předškoláků na školáky a následným programem. Děti si mohly zaskotačit na skákacím hradě, nechat si namalovat obrázek na obličej nebo si s rodiči opéct špekáček.

KOŤÁTKA
Poslední měsíc tohoto školního roku jsme zahájili výletem do ZOO Hodonín a poté ještě Pirátskou plavbou na řece Moravě. Následně jsme si v MŠ povídali o zvířatech, která žijí jen v ZOO nebo v exotic- kých zemích. Potom jsme se seznámili s různými druhy dopravy ( podle místa pohybu) a také o bezpečnosti na komunikacích a základními dopravními značkami. Děti si vše procvičily při didaktických hrách, grafomotorickém cvičení a výtvarných činnostech. Na závěr jsme zařadili druhy letních sportů a činností, které přísluší létu a prázdninám.
MOTÝLCI
Celý měsíc se nesl v duchu léta a nadcházejících prázdnin. Zahájili jsme výletem, který se vydařil i díky maminkám, které jely s námi. Během června jsme se věnovali tématům podle celoročního plánu, povídali jsme si hlavně o zvířatech a dopravních prostředcích a naučili jsme se nové písničky. Na konci měsíce jsme vyhodnotili naši účast v projektu ČOS a dostali jsme medaile a diplomy.

Děkujeme za hezký školní rok a přejeme všem pěkné prázdniny.

Koťátka01
Koťátka02
Koťátka03
Koťátka04
Koťátka05
Koťátka06
Koťátka07
Koťátka08
Koťátka09
Motýlci01
Motýlci02
Motýlci03
Motýlci04
Motýlci05
Motýlci06
Motýlci07
Sluníčka01
Sluníčka02
Sluníčka03
Sluníčka04
Sluníčka05
Sluníčka06
Sluníčka07
Sluníčka08
Sluníčka09
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25