Smaller Default Larger

• V měsíci únoru jsme se s dětmi zaměřili na zápis do 1. třídy ZŠ, který se uskutečnil 10. 2. 2016. Společně jsme se připravovali opakováním početních představ, barev a geometrických tvarů.
• Během tohoto měsíce se v naší třídě uskutečnila praxe: tři praktikantky - asistent pedagoga, 1 praktikanta - Zaměřena na předškolní pedagogiku. Praktikantky byly v MŠ velmi šikovné a děti si je hned oblíbily.

• V průběhu měsíce jsme se s dětmi zaměřili na témata: Ptáčci v zimě, zimní oblečení, z pohádky do pohádky, těšíme se na KARNEVAL. Ke každému tématu jsme s dětmi plnili pracovní listy, tvořili výrobky (vrány, masky), ale i kreslili/malovali různé výkresy s danou tématikou. 
• V závěru měsíce jsme navštívili místní knihovnu, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí a zapojili se do hasičské soutěže: „Požární ochrana očima dětí 2016“. Na toto téma jsme s předškoláky vytvořili koláž.
• Jelikož je měsíc ÚNOR období masopustu, tak jsme společně s dětmi, rodiči, ale i rodinnými příslušníky oslavili KARNEVAL, a to v místní tělocvičně. Dodatek: Děkujeme všem, kteří nám věnovali drobné sponzorské dary do tomboly na dětský KARNEVAL.

DSCN1847
DSCN1849
DSCN1857
DSCN1859
DSCN1864
DSCN1866
DSCN1870
IMG_20160219_103332
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8