Mateřská škola

Letošní školní rok v mateřské škole začal po delší pauze, než je obvyklé. Kvůli rekonstrukci školní jídelny, která probíhala o velkých prázdninách a částečně zasáhla i do samotného začátku školního roku, se děti těšily z dvouměsíčních prázdnin. Všechny děti si na prostředí MŠ rychle zvykly.

I v tomto školním roce se třída SLUNÍČEK zapojila do projektu „Školky v pohybu“, který je zaměřen pro děti předškolního věku. Rozvíjí u dětí hrubou motoriku, koordinaci těla a prohlubuje radost z pohybu, který je velmi důležitý jak pro dospělé tak pro děti.

Letošní jaro jsme si s dětmi v mateřské škole moc neužili. Vzhledem k aktuální situaci se dne 16. 3. 2020 MŠ uzavřela. Snažili jsme se alespoň formou videí dětem přiblížit program předškolního vzdělávání.

Děti přijaté k předškolnímu vzdělávání podle zápisu ve dnech 4.5. - 7.5. 2020 pro školní rok 2020/2021.

Vážení rodiče,

od 11. 5. 2020 bude mateřská škola Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín opět v provozu.

Sluníčka, Koťátka a Motýlci v únoru.