Smaller Default Larger
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky
Příprava na přijímací zkoušky

Měsíc září byl pro nás měsícem sklizně.

Četli jsme příběhy z ,,Kouzelné zahrady“, malovali a tvořili jsme ovoce a zeleninu, zpívali jsme písničky o jablíčkách a jako sladkou tečku nakonec jsme si udělali míchaný ovocný salát. Všichni chtěli krájet jablíčka, hrušky, švestky, a tak se u prkýnek vystřídali skoro všichni. Na salátu jsme si moc pochutnali, a protože děti přinesly velké množství ovoce, salát jsme si připravili dvakrát. :-)

 druzina_zari_02.JPG  druzina_zari_08.JPG
 druzina_zari_03.JPG druzina_zari_05.JPG
 druzina_zari_04.JPG  druzina_zari_07.JPG