Smaller Default Larger
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce
Andělské Vánoce

Ve čtvrtek se všechny děti školní družiny proměnily v malé čertíky a andílky. Tentokrát na ně čekala spousta společných her v tělocvičně.

Na začátku se všichni zahřáli na překážkové dráze, dále si předávali ,,čertovský pytel“, honili se spojení rukama v ,,čertí řetěz“, zahráli si na ,,Čertíka Bertíka“, hledali stejné čertíky a tvořili tak malá peklíčka, hádali, který anděl je přikrytý mrakem, čerti chytali anděle a naopak. Poslední hrou byl tanec čertů a andělů, kdy na zastavení hudby museli všichni zkamenět. V závěru na děti čekala již tradiční tombola.

 certiandele.JPG