Běh s trikolórou
VIDA
MŠ v listopadu
Mikuláš
Čertovsko andělské odpoledne v družině

Školní družina

I na děti ve školní družině si vzpomněl ,,Ježíšek“ a přinesl jim dárečky. Ještě před nadílkou si pro nás děti z 2. oddělení přichystaly krátké pásmo básniček a písniček s vánoční tématikou.

Spíše by se dalo říct, že čertovsko, protože andílků bylo velmi málo, ale to vůbec nebránilo tomu, aby se uskutečnilo zábavné odpoledne pro děti ve školní družině.

Měsíc listopad byl časem domácích mazlíčků. Povídali jsme si, jaká zvířátka doma děti chovají, jak se o ně starají, jak je krmí.

Měsíc říjen  byl pro nás časem pro listnaté stromy.

Měsíc září byl pro nás měsícem sklizně.

První vycházka je vždy tematicky zaměřená na poznávání dopravních značek a správného chování při cestě do školy a zpět.

V úterý 18. 6. se sešli děti a jejich rodiče na hřišti školy, aby se zde symbolicky rozloučili se školním rokem ve školní družině. Na začátku si děti namalovaly obrázek barevnými hlínami na téma letošních celoročních her s názvy ,,Mořeplavci“ a ,,Cestovatelé“.