Běh s trikolórou
VIDA
MŠ v listopadu
Mikuláš
Čertovsko andělské odpoledne v družině

Školní družina

Měsíc únor byl časem pro lesní zvířata. Učili jsme se poznávat zvířátka žijící v lese, povídali jsme si o jejich životě, rozeznávali jsme stopy.

Letos si děti daly velmi záležet na svých kostýmech. Objevily se i méně známé masky jako např. bílá paní, gepard, upír, vězeň a spousta dalších.

Měsíc leden byl časem ptáčků v zimě.

I na děti ve školní družině si vzpomněl ,,Ježíšek“ a přinesl jim dárečky. Ještě před nadílkou si pro nás děti z 2. oddělení přichystaly krátké pásmo básniček a písniček s vánoční tématikou.

Spíše by se dalo říct, že čertovsko, protože andílků bylo velmi málo, ale to vůbec nebránilo tomu, aby se uskutečnilo zábavné odpoledne pro děti ve školní družině.

Měsíc listopad byl časem domácích mazlíčků. Povídali jsme si, jaká zvířátka doma děti chovají, jak se o ně starají, jak je krmí.

Měsíc říjen  byl pro nás časem pro listnaté stromy.