Andělské Vánoce

Školní družina

Piráti a námořníci zaplnili v pátek naši školní družinu a už se nemohli dočkat začátku karnevalu.

Informace o školní družině a program v tomto školním roce.

Ve čtvrtek se všechny děti školní družiny proměnily v malé čertíky a andílky. Tentokrát na ně čekala spousta společných her v tělocvičně.

Dne 11.6. proběhlo na školním hřišti zábavné odpoledne pro rodiče a děti navštěvující školní družinu. Sluníčko nám hřálo až moc, ale to nás neodradilo a děti se s nadšením daly do kreslení křídami na silnici.

Takový název dostal náš ovocný salát, který si vyrobily děti z 1. oddělení. Děti dostaly za úkol přinést výpěstky ze svých zahrádek, a tak se nám sešla velká spousta jablíček, hrušek, mrkví a ořechů.

Krásné počasí jsme využili k soutěžení na naší školní zahradě. Děti hledaly 16 obrázků a jejich názvy zapisovaly do tajenky. Starší děti spolupracovaly s těmi mladšími, a tak všechny byly úspěšné.