Základní škola

První sportovní akcí 1. stupně naší školy je běh Zátokova pětka. Běží se na hřišti ZŠ a MŠ J. Úprky v Hroznové Lhotě, kde na travnatém oválu o délce 200 metrů uběhne dvacetipětičlenná štafeta celkem 5 kilometrů.

Prvními sportovními akcemi ve školním roce jsou již tradičně štafetové běhy v Hroznové Lhotě. Tentokrát to byl běh starších žáků, který nese název Zátopkův pohár. Běží se v areálu ZŠ a MŠ J. Úprky v Hroznové Lhotě.

Ještě z loňského školního roku sbíráme krásná umístění ve výtvarných soutěžích. S obrázky australské flory a fauny se Viktorie Novotná a Kristýna Vařáková umístily na 1. místě a Aneta Kremlová na 2. místě.

Weblinks (com_weblinks) is a component that provides a structured way to organize external links and present them in a visually attractive, consistent and informative way. Help

Sablony