Základní škola

Ve středu 17.1.2017 navštívil první stupeň Městské divadlo Zlín. Zhlédli zde muzikálovou pohádku Popelka, kterou si připravilo Slezské divadlo Opava.

Předposlední den před dlouho očekávanými vánočními prázdninami proběhla v tělocvičně naší školy vánoční besídka.

Sváteční čas vánoční už je tady a pro děti naší školy si učitelé a žáci ZUŠ Kyjov připravili adventní koncert tentokrát v kostele Všech svatých v Miloticích.

Soutěž Hledáme nejlepšího mladého chemika se konala v Brně 6. 12. 2017 na SPŠ chemické. Naši školu reprezentovali žáci 9. třídy – Bořek Bartolšic, Denisa Řiháková a Klára Knotková.

Ve dnech 20. 11. a 22. 11. proběhlo v rámci tandemové výuky 1. a 9. třídy Čáryfukovo slavnostní předávání slabikáře.